Baltic Beauty 2019 – darīts!

Tuvojoties gada izskaņai, mūsu frizētava saņēmusi ļoti savlaicīgu Ziemassvētku dāvanu 🙂

Starptautiskās skaistuma industrijas izstādes “Baltic Beauty 2019” ietvaros mūsu meistars Aigars Sloģis piedalījās vīriešu matu griezumu konkursā starp meistariem no Baltkrievijas, Igaunijas un Latvijas nominācijā  “Commercial Cut & Style”, kā arī vācu sponsora “Berrywell” nominācijā “Berrywell Full Fashion Look”, un rezultātā ir pārnesis mājās vairākas godalgas!

Kopsavilkums – trīs diplomi, 5. vieta un pozitīvas emocijas no dalības konkursā, kas norisinās jau 25. gadu. Vēl viens solis personīgās un profesionālās izaugsmes ceļā!

Jauni iespaidi

Novembrī bija iespēja apmeklēt SIA “Hairshop” organizēto semināru, kurā ar savām prasmēm un zināšanām dalījās no Vācijas atbraukušais WAHL art direktors un bārberis Chris Mattick. Īpašs paldies Dacei Jašēvičai un Ļubai Martiņjukai par iepēju to apmeklēt.

Kriss iepazīstināja ar WAHL un MOSER produktiem, īpaši matu griežamajām mašīnītēm, veicot vīriešu un sieviešu griezumus tikai ar tām, bez šķērēm. Šadus tadus meistara “trikus” un nianses dabūju izjust arī uz savas ādas, precīzāk, modeļa lomā uz saviem matiem un bārdas.

Tad nu tagad esmu gatavs arī dalīties jaunās zināšanās ar saviem klientiem. Gaidu ciemos! 🙂

Salatētim gara bārda, vairāk neteikšu ne vārda :)

Starp citu, mūsu meistars Aigars tikai dienas gaišajā daļā ir tik kārtīgs un saķemmēts. Reizēm, jo sevišķi garos ziemas vakaros, pēkšņi gadās, ka viņš ataudzē lielu, baltu bārdu, uzkrauj plecā dāvanu maisu un dodas trokšņot 🙂

Arī Tu savā pasākumā vari uzaicināt ciemos Salavecīti Aigaru! Zvani uz tālr. 22302411 – vai rakstimums@piefriziera.lv.

P.S. Runā, ka pie vajadzības Salavecītis varot paķert līdzi pat veselu improvizācijas teātri un vēl citus pasākumā noderīgus draugus! Bet to jau jautā viņam pašam.

Baltic Beauty 2017

Nesen viesojāmies ikgadējā lielākajā Baltijas skaistumkopšanas izstādē “Baltic Beauty 2017”, gan lūkojot jaunumus, gan apmeklējot apmācības seminārus un frizieru sacensības.

Tā sanāca, ka bija tas gods satikt pasaules līmenī godalgoto meistaru Kristapu Slakteri Zvejsalnieku, “House of Hair” kreatīvo direktoru, kurš demonstrēja matu griezumu meistarklases un pārstāvēja arī amerikāņu produkciju “Esquire”, kas ir jaunums Latvijas tirgū. “Esquire” ir speciāli vīriešiem izstrādāta kosmētikas produktu līnija, kuras autori ir Farouk System Inc. (pazīstami arī ar tādiem slaveniem zīmoliem kā CHI® un Biosilk®)

“Esquire” produktu līnijā ietilpst līdzekļi matu un bārdas kopšanai, kā arī instrumenti matu veidošanai. Fotogrāfijā redzams brīdis, kad meistars Kristaps, kā jau īsts džentlmenis, dalās ar dāvanu no “Esquire” ar PieFriziera.lv meistaru Aigaru 🙂 Tad nu varēsim šo un to no “Esquire” produktiem izmēģināt arī ar mūsu frizētavas klientiem.

Plašāka informācija:

http://houseofhair.lv/index.php/komanda

https://www.e-beauty.lv/zinas-notikumi/10014-esquire-speciali-viriesiem-izstradata-kosmetikas-produktu-linija

Pat rudenīgā oktobrī nerimst friziera spars :)

Kamēr aiz loga bango lietus un plosās vējš, mūsu frizētavas meistari – Inna un Aigars mācās pie “Hairtalk Extensions”.

Patīkamā un radošā gaisotnē Lauras Jaundzemas Zlidnes vadībā iepazinām vācu kompānijas “Hairtalk” produktus matu pieaudzēšanai gan vīriešiem, gan sievietēm. Tāpat mums bija iespēja šīs matu pieaudzēšanas tehnoloģijas apgūt arī praktiskās nodarbībās, un tā bija lieliska pieredze!

Kopumā šī metode sniedz labu iespēju uzlabot matu kuplumu un apjomu ar kvalitatīvu vācu produktu, nebojājot savus matus. Turpmāk arī mūsu frizētavas meistari ir gatavi Jums palīdzēt iegūt Jūsu sapņu matu sakārtojumu ar “Hairtalk Extensions” matu pieaudzēšanas metodi un profesionālo produkciju.

No sirds pateicamies Laura Jaundzemai Zlidnei par foršo apmācību un mājīgo uzņemšanu.

Воспоминания об Эстель

Хочу поделиться с Вами впечатлениями о своем увлекательном путешествии в мир компании Эстель, с 1-5 марта 2017 года, я прошла обучение в городе Санкт-Петербурге в академии компании Эстель по курсу “Продукт компании Эстель” с практической отработкой. Это было потрясающе! Мы посетили один из заводов компании,для нас провели экскурсию с подробным рассказом, и показом как производят и упаковывают продукты компании. Познавательно, увлекательно, интересно и было любопытно. Затем на протяжении пяти дней …lasīt visu ierakstu

Психология изменений внешности

Милые дамы!!! Девочки, девушки, женщины разного возраста, хочу поделиться с Вами своими достижениями в области колористики, и пригласить Вас мои дорогие в нашу уютную парикмахерскую, где Вы сможете получить услуги по изменению не только своей внешности, но и изменить свое внутреннее состояние.

Хочу рассказать Вам о психологическом действии изменений во внешности собственной таких как смена прически, цвета волос, и имиджа в целом. …lasīt visu ierakstu

Atmiņas par friziera profesijas pielietojumu ekstrēmākos apstākļos

Savulaik, vēl jauns būdams, nesen pabeidzis plaša profila frizieru apmācības kursus, gāju praksi frizētavā “Atlantija”. Klienti tur ļoti bieži bija esošie jūrnieki, tajā skaitā no Rīgas Transporta flotes.

Viens no šiem jūrniekiem bija Volodja – Vladimirs Zinčenko ar saviem jūrnieku stāstiem, kuri mani ļoti saintriģēja. Līdz pat tādam līmenim, ka izmācījos par matrozi turpat ostā bāzētajos “Zerko” kursos un kā junga devos praksē uz kuģa “Kapteinis Kuliničs” (attēlos).

Tālajā 2001. gadā braucām reisos starp ASV un Krieviju, vadājām fasētas vistiņas. Protams, uz klāja …lasīt visu ierakstu

Mīļotais darbs pāri visam

Jau vecs, bet joprojām ļoti iespaidīgs foto pēc zemestrīces Pakistānā, autore – fotožurnāliste Paula Bronsteina. Klienta krēslā sēdošais vīrietis atnācis uz vietu, kur līdz tam bija atradusies bija viņa iemīļotā frizētava.

pakistan

Latvijas underground daile

Nesen mūsu meistare Inna Lebedeva-Sloģe piedalījās starptautiskās izstādes “Baltic Beauty” ietvaros organizētajā vācu sponsora “Berrywell” frizieru konkursā, sagatavojot divas modeles nominācijā sievietēm “Berrywell Full Fashion Look”.

Galveno balvu gan neieguvām, taču mūsu underground stila modeles Keitas parādīšanās ar grupas “Nirvana” dziesmu fonā noteikti piesaistīja daudzu uzmanību 🙂